ToplineGlobal_logo_vertical_RGB

Management společnosti působí dlouhodobě v oblasti zdravotnictví. Díky těmto zkušenostem a vysokým nárokům na kvalitu, všechny produkty v naší nabídce vždy prochází pečlivým testováním několika lékařů v provozu před uvedením na trh. Tento postup nám dává jistotu, že nabízíme vysoce kvalitní produkty.

Vám, našim zákazníkům, pak spolu s kvalitními produkty garantujeme špičkový zákaznický přístup a servis. Tým TOPLINE-GLOBAL představuje tým zkušených lidí, kteří se v obchodu úspěšně pohybují již mnoho let.

V naší nabídce naleznete jednorázové rukavice a módní zdravotnické oblečení pro lékaře a sestry, pro pracovníky v oblasti beauty, kosmetiky a dalších oborů. Kolekce oblečení kombinující módní styl, kvalitní materiály a pohodlí bez kompromisů.

NAŠE HODNOTY

1) Kvalita

2) Špičkový zákaznický přístup a férové jednání potvrzuje naše partnerství.

3) Pohodlí při nakupování bez starostí je naše priorita. Vaše dotazy, požadavky a připomínky, stejně jako pomoc s výběrem a objednávkou vyřizujeme osobně.

4) Dlouhodobá spolupráce.

Kontaktní formulář

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte využít kontaktního formuláře níže nebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 607 033 009, popřípadě napište na info@topline-global.eu, pro objednávky objednavky@topline-global.eu.